Image

Co nowego w Karcie Turysty

Za oknami piękna wiosna, a tymczasem od 1 maja Karta Turysty wzbogaciła się o nowe atrakcje. I o ile wiosna niestety za kilka tygodni dobiegnie końca, o tyle atrakcje pozostaną w Karcie Turysty na stałe. Zobaczcie co nowego dla Was przygotowaliśmy.

Po pierwsze, jeden z głównych rabatowych partnerów i najczęściej odwiedzanych w Gdańsku muzeów – Muzeum II Wojny Światowej jest teraz dostępne bez żadnych opłat w obu pakietach: Odkrywca oraz Odkrywca Premium.
Do Karty dołącza także NOMUS Nowe Muzeum Sztuki czyli jeden z działów Muzeum Narodowego w Gdańsku. Jest ono dostępne za darmo w pakiecie Odkrywca Premium.
Dodatkowo, użytkownicy Karty w dalszym ciągu mogą skorzystać z atrakcyjnego rabatu – 15% na skorzystanie z usług przewoźnika FLIXBUS.

A jeśli jesteśmy już przy środkach transportu, to wypada wspomnieć o partnerach związanych z „wodną” stroną Gdańska. Zanurz się w mieście Neptuna, dzięki naszym partnerom: Gdańsk z Kajaka, Holiday Boat oraz Katamaran Baby Blue.
Pamiętajcie też o aplikacji mobilnej, która uczyni Was bardziej „eco” i pozwoli cieszyć się wszystkimi korzyściami Karty Turysty bez konieczności posiadania plastikowego nośnika. Aplikację można pobrać klikając w link . 

Podsumowując. Nie czekajcie – zakupcie Kartę Turysty jak najszybciej i ruszajcie odkrywać piękny Gdańsk!