• Home
  • Jak zostać partnerem karty

Jak zostać partnerem karty

Z Kartą współpracuje już łącznie około 50 partnerów, a dewiza jaka nam przyświeca brzmi „Nie ilość, a jakość!”. Chcesz podjąć współpracę w projekcie? Sprawdź, kiedy i jak to zrobić:
 
  1. Każdego roku, nowa edycja Karty Turysty startuje w dn. 01 maja. Proces weryfikacji i przyjmowania nowych Partnerów do projektu trwa od 01 marca do 10 kwietnia. W szczególnych przypadkach, możliwe jest dołączenie do projektu w trakcie jego trwania. 
 
  1. Zależy nam na atrakcyjnym rabacie, który będzie rzeczywiście odczuwalny dla użytkowników Karty Turysty, czyli przynajmniej 20%. Rabat może dotyczyć całej lub części oferty, może być również uwarunkowany sezonowo, mogą Państwo już w trakcie trwania współpracy wprowadzać dodatkowe promocje.
 
  1. Karta Turysty nie działa na okaziciela! W celu kontroli kart konieczne jest korzystanie z aplikacji na telefonach z systemem Android i funkcją NFC lub w przeglądarce (komputer z dostępem do Internetu). Decyzję dotyczącą przedłużenia współpracy podejmujemy w oparciu o statystyki użycia karty w obiekcie Partnera.
 
  1. W celu prezentacji oferty Partnera, potrzebujemy informacji o ofercie firmy i kilku zdjęć, które posłużą do celów promocyjnych. Opis powinien zawierać maksymalnie 600 znaków ze spacjami, a zdjęcia mieć rozmiar minimum 1600x1200 pikseli.
 
  1. Oferta działań promocyjnych na rzecz Partnera jest uzależniona od wysokości oferowanego rabatu. Wśród działań promocyjnych zapewniamy m.in.: oznakowanie zgodne z ogólną grafiką projektu (plakat, wobler, naklejka, ulotki), obecność na stronie www.kartaturysty.visitgdansk.com, obecność w materiałach drukowanych (broszury, mapy), działania promocyjne w mediach społecznościowych.
 
  1. Zależy nam na jakości. Podejmując decyzję o dołączeniu Partnera do Karty, kierujemy się opiniami turystów i mieszkańców Gdańska. Analizujemy opinie na temat oferowanych usług oraz potrzeby i preferencje turystów wynikające z prowadzonych przez nas badań. Gwarantujemy sobie prawo do odmowy nawiązania współpracy, jeżeli oferta wykracza poza przyjęty przez nas kierunek rozwoju. 

Kontakt:
e-mail: got@visitgdansk.com (w tytule maila „Współpraca – Karta Turysty”)