Karta Turysty Twój sposób na miasto!

Uwielbiasz zwiedzać? Kochasz historię i chcesz poznać kulturę dawnego Gdańska? A może wybierasz się na wakacje z rodziną i szukasz atrakcji dla najmłodszych? Nie lubisz martwić się o to, czy masz właściwy bilet do tego autobusu? Karta Turysty to rozwiązanie dla Ciebie! Co to takiego?

Karta Turysty to pakiety złożone z bezpłatnych wstępów do ponad 20 atrakcji turystycznych oraz  blisko 30 zniżek do obiektów kultury, miejsc rozrywki i restauracji partnerskich, dopasowane do Twoich potrzeb.  

Dodatkowo, po zakupie pakietu, możesz doładować na nią także bilet na komunikację miejską w Gdańsku lub całym Trójmieście.

W naszej ofercie znajdują się również usługi  Fast Track i Executive Lounge, oferowane przez Port Lotniczy Gdańsk.

Atrakcje

Partnerzy Top 10

Partnerzy polecani

Zobacz wszystkich partnerów

Wybierz swój pakiet

zdjęcie pakietu
Pakiet Odkrywca Premium

Dla pasjonatów zwiedzania opracowaliśmy wyjątkowy pakiet atrakcji, które zaspokoją nawet największy głód wiedzy. Archeologia, historia, marynistyka, przyroda cz...

Więcej informacji

zdjęcie pakietu
Pakiet Odkrywca

Specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy atrakcje, które śmiało możesz odwiedzić z całą rodziną. Interaktywne wystawy, centra nauki i rozrywki - z Kartą Turyst...

Więcej informacji

zdjęcie pakietu
Pakiet Metropolia +

Dla miłośników regionu Pomorskiego oraz wszystkich turystów mamy ciekawą propozycję - możliwość zwiedzania Trójmiasta oraz najważniejszych miejsc z Kociewia, Żu...

Więcej informacji

zdjęcie pakietu
Pakiet Metropolia

Trójmiasto w pigułce czyli spotkanie z kulturą i atrakcjami turystycznymi z Gdyni, Sopotu i Gdańska. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej informacji

zdjęcie pakietu
Pakiet Smaki Gdańska Solo

Zostań kulinarnym odkrywcą gdańskich przysmaków i udaj się w jednoosobową podróż pełną niezapomnianych przygód i smakowych doznań! Ten pakiet to bilet na prawd...

Więcej informacji

zdjęcie pakietu
Pakiet Smaki Gdańska Duet

Razem smakuje... lepiej ;) Wybierz się w kulinarną podróż z wyjątkową osobą. Ty wybierasz towarzysza, my zapewniamy atrakcje. A dokładniej- niezapomniane doznan...

Więcej informacji

zdjęcie pakietu
Pakiet Smaki Gdańska Kwartet

W czteroosobowej drużynie jeszcze lepiej przekonacie się, że to miasto, to coś więcej, niż Neptun, Bałtyk i stoczniowe dźwigi. Sprawdźcie jak smakuje Gdańsk! ...

Więcej informacji

Zwiedzaj i oszczędzaj z Kartą Turysty

20
Bezpłatnych atrakcji
w ramach karty
do 25%
Zniżki na atrakcje,
do kawiarni, restauracji
do 200
Oszczędzasz kupując
pakiet odkrywca premium!
do 130
Oszczędzasz kupując
pakiet odkrywca!

Sprawdź cenę i kup kartę

Co o nas mówią?

Very good option! We purchased for 3 days (72 h version), visited a lot of museums and enjoyed kayak cruise. And of course used public transport a numerous times. Very convenient.

Alexandros – Greece

Excellent! I used 72-Hour Gdansk Tourist Card. It was a great decision. An ideal way for a sightseeing of this beautiful city. I highly recommend it.
 

Elar – Norway

This worked well and we used it for the things we wanted to do and see. This helped a lot in determining what we wanted to do in the time we had on the pass.
 

Emma - Germany

Brilliant resource that allows you to experience beautiful Gdansk
Well worth every cent, we used the card all of the time either on the trams, buses or gaining entry into museums and attractions. We will definitely be purchasing a travel card on our future visits to this beautiful city.

Karen – United Kingdom

Dobra opcja na zwiedzanie Gdańska z dziećmi. Atrakcje w pakiecie rodzinnym są dobrze dobrane. Dzieciakom podobało się w ZOO i Centrum Hewelianum. Na pierwszy rzut oka wydatek dla rodziny 2+2 wydaje się spory, ale są to dobrze wydane pieniądze. Polecam.

Patrycja - Kraków

Tourist Card is great for getting around Gdansk. Wonderful way to get around Gdansk, access to museums, tourist attraction and shopping. Very handy and very useful.

Robert – Italy

Ostatnie Aktualności