Image

Kajakowa przygoda z Kartą Turysty!

Jeśli chcecie poznać Gdańsk od strony wody strony – nic prostszego. Kupcie Kartę Turysty, Gdańskiej Organizacji Turystycznej i w wskakujcie do kajaka. Przygoda z ekipą „Gdańsk z kajaka!” czeka!

Nowa edycja Karty Turysty to nie tylko nowe pakiety, ale i masa nowych atrakcji. Jedną z nich jest niesamowita wyprawa po Motławie i gdańskich kanałach, na kajakach! Dzięki temu oglądamy Gdańsk z zupełnie innej, nowe perspektywy. Niewielu turystów może pochwalić się tym, że oglądali Żurawia z poziomu wody czy, że odkryli mało znane, boczne kanały Motławy. Ba! Nawet niewielu rodowitych Gdańszczan miało okazję przeżyć taką przygodę.

Trzeba zaznaczyć, że pływamy sami, lub z przewodnikiem. W tym drugim przypadku cały czas towarzyszy nam osoba, która dba o nasze bezpieczeństwo, udziela fachowych porad i opowiada historię miasta i jego wyjątkowych, często nie znanych szerzej, zaułków.

Dzięki Karcie Turysty wyruszysz na rejs kajakiem i skorzystasz z atrakcyjnej zniżki.  

W zeszłym roku w wycieczkach uczestniczyło ponad 1500 osób. Na dostępnych wokół Gdańska akwenach ekipa „Gdańsk z kajaka!” stworzyła kilka różnych programów, trwających od 1,5 godziny do całodniowej wyprawy. Okazało się to świetnym pomysłem, bo wiele osób, które dopiero spróbowało kajakowej przygody, wraca na kolejne wycieczki.

Przygoda jest na wyciagnięcie wiosła!