Image

Karta Turysty 2017 – więcej, lepiej, ciekawiej !

Wraz z początkiem maja 2017, Karta Turysty, Gdańskiej Organizacji Turystycznej, staje się jeszcze bardziej atrakcyjna! Nowe, korzystne zniżki, darmowe wejścia oraz wyjątkowe atrakcje tylko dla posiadaczy Karty – przeczytajcie co dla Was przygotowaliśmy.

Na początku warto przypomnieć czym jest Karta Turysty. W skrócie, jest to pakiet bezpłatnych wstępów do muzeów i ZOO oraz zniżek do obiektów kultury, miejsc rozrywki i restauracji, dopasowany do Twoich potrzeb. Można doładować na nią także Bilet Metropolitalny i bez problemu korzystać z komunikacji miejskiej w całym Trójmieście. Karta oznacza oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancję udanego spędzenia czasu w Gdańsku. 

– W minionym roku otrzymaliśmy bardzo wiele pozytywnych głosów od gości z całego świata. Turyści doceniają praktyczność Karty oraz oszczędności jakie dzięki niej otrzymują, co nie jest takie proste  w innych miastach. O jakości Karty świadczy także oficjalna rekomendacja Polskiej Organizacji Turystycznej – mówi Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej. 


Co ważne, w nowej odsłonie karty, jej użytkownicy otrzymają unikatowe przywileje. Jako jedyni będą mogli odwiedzić punkt widokowy w Kościele Św. Jana. Dodatkowo, użytkownicy KT będą mogli skorzystać z rejsu na Westerplatte, połączonego ze zwiedzaniem Gdańska od strony wody, a także wybrać się na rejs po Zatoce Gdańskiej na pokładzie pięknych jednostek Premium Yachtnig. Otrzymają również możliwość zwiedzania Gdańska z kajaka z przewodnikiem (!) i rabat na zwiedzanie  Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego (także z przewodnikiem).

Karta Turysty, to trzy pakiety do wyboru: pakiet komunikacja, pakier rodzina i zabawa oraz pakiet zwiedzanie w wariantach na 24, 72 lub 120 godzin.