Image

Nowa edycja Karty Turysty!

W ramach tegorocznej edycji Karty Turysty, turyści mają do wyboru trzy pakiety: Pakiet Zwiedzanie, Pakiet Rodzina & Zabawa, Pakiet Komunikacja. Ten pierwszy, umożliwiający bezpłatne wejścia do niemal 20 atrakcji turystycznych, od kilku lat cieszy się największą popularnością wśród kupujących. Pakiet Rodzina & Zabawa to propozycja dla rodzin, którym oferowane są obiekty i usługi dedykowane najmłodszym turystom i ich opiekunom.

Oba warianty dostępne są w trzech przedziałach czasowych, tj. 24h, 48h i 72h. Ostatni z wymienionych pakietów, Pakiet Komunikacja z Biletem Metropolitalnym, to z kolei opcja dla osób planujących regularne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej w Trójmieście. Warto dodać, że użytkownicy Pakietu Zwiedzanie i Pakietu Rodzina & Zabawa także mogą skorzystać z Biletu Metropolitalnego, doładowując go do swoich kart.

Po raz pierwszy w ofercie Karty Turysty znajdzie się Bazylika Mariacka.

– Bardzo cieszy nas fakt, iż do grona partnerów naszego projektu dołączyła Bazylika Mariacka. Ten wyjątkowy na mapie Gdańska obiekt, wraz z punktem widokowym, będzie dostępny bezpłatnie dla użytkowników Karty Turysty od początku czerwca. – mówi Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Kolejną nowością, z której będzie można korzystać od początku czerwca, będzie rabat na zakup usługi Fast Track oraz Executive Lounge w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku:

To pierwsza tego typu oferta w ramach Karty Turysty w skali naszego kraju, a być może nawet jedna z pierwszych w Europie – dodaje Prezes Łukasz Wysocki.

Z innych nowości, dostępnych już od początku maja, warto wymienić wypożyczalnię rowerów House of Bikes, tor gokartowy KartCenter Gdańsk oraz pierwsze w Polsce lody koreańskie, serwowane w Bingsu Cafe!

Wszystkie te elementy składają się na oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancję udanego spędzenia czasu w Gdańsku!