PADBOX Centrum Sportowe

ul Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

PADBOX Centrum Sportowe


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

PADBOX to nowoczesne centrum sportowe, którego głównym celem jest promocja nowych sportów w Polsce, jakimi są PADEL oraz PADBOL. Centrum to powstało przed głównym wejściem na stadion Polsat Plus Arena w Gdańsku.

Jesteśmy pierwszym obiektem sportowym z kortami do padla w Gdańsku, a także jedynym w Polsce z boiskiem do gry w padbol. Chcemy rozwinąć nowe dyscypliny sportu w Polsce, które dynamicznie zdobywają popularność w pozostałych krajach Europy oraz Ameryki Południowej. Pragniemy, by poprzez promocję oraz edukację oba sporty zyskały w Polsce popularność. Padbox współpracuje z Polską Federacją Padla oraz jest właścicielem Padbol Polska i jako jedyni w Trójmieście mamy możliwość organizacji wydarzeń sportowych na poziomie krajowym, a w przyszłości również międzynarodowym.

Nasze centrum sportowe to nie tylko korty do padla i padbola, ale również duża strefa relaksu i regeneracji zbudowana z dużych kontenerów przystosowanych pod recepcję, szatnię oraz salę konferencyjną z antresolą na szczycie, z której można obserwować grę. Centrum jest po części samoobsługowe ze względu na system automatycznej rezerwacji i sterowania kortami, więc działamy 24h/7 dni w tygodniu. Zapraszamy !