Cennik

  Rodzaj Pakietu Wariant 24h 48h 72h

Pakiet Zwiedzanie

Dla pasjonatów zwiedzania opracowaliśmy wyjątkowy pakiet atrakcji, które zaspokoją nawet największy głód wiedzy. Archeologia, historia, marynistyka, przyroda czy sztuka – wszystko to przeplata się w Gdańsku, a z Kartą Turysty doświadczysz ich wszystkich. Poczuj ducha przygody – spójrz na miasto z góry, odkryj nowe miejsca i zakochaj się w Gdańsku! 

Kup pakiet

Normalny 55 PLN 75 PLN 95 PLN
Ulgowy 35 PLN 50 PLN 65 PLN

Pakiet Rodzina & Zabawa

Specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy atrakcje, które śmiało możesz odwiedzić z całą rodziną. Interaktywne wystawy, centra nauki i rozrywki - z Kartą Turysty możesz mieć pewność, że Twoje dzieci nie będą się nudzić!

Kup pakiet

Normalny 40 PLN 50 PLN 60 PLN
Ulgowy 25 PLN 35 PLN 45 PLN

Pakiet Komunikacja “Gdańsk”

zawiera bilet na środki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje) w obrębie Gdańska (tymczasowo niedostępny)

Kup pakiet

Normalny 30 PLN 45 PLN 60 PLN
Ulgowy 20 PLN 30 PLN 40 PLN

Pakiet Komunikacja “Gdańsk-Sopot-Gdynia”

Uznałeś, że podczas pobytu w Gdańsku, będziesz często podróżować komunikacją miejską? Wybierając Kartę Turysty z Pakietem Komunikacja,, masz możliwość wyboru pomiędzy biletem na komunikację miejską (autobusy, tramwaje) w obrębie Gdańska **, a Biletem Metropolitalnym na wszystkie środki transportu publicznego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni (autobusy, tramwaje, trolejbusy, Szybka Kolej Miejska).

Ponadto, pakiet uprawnia Cię do bezpłatnego zwiedzania wybranych atrakcji turystycznych i korzystania ze zniżek w miejsca kultury, rozrywki oraz w restauracjach partnerskich.

Kup pakiet

zawiera Bilet Metropolitalny na wszystkie środki komunikacji miejskiej w Gdańsku, Sopocie i Gdyni

 

Normalny 50 PLN 65 PLN 80 PLN 
Ulgowy 35 PLN 45 PLN 55 PLN

Bilet Metropolitalny*

możliwość doładowania do Pakietu Rodzina & Zabawa oraz Pakietu Zwiedzanie (bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej w Gdańsku, Sopocie i Gdyni)

Kup pakiet

Normalny 25 PLN 50 PLN 50 PLN
Ulgowy 12.50 PLN 25 PLN 25 PLN

Sprawdź komu przysługuje bilet ulgowy TUTAJ