PADBOX Centrum Sportowe

ul Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

PADBOX Centrum Sportowe


Navigate with Google

Navigate with jakdojade.pl


Description

PADBOX to nowoczesne centrum sportowe, którego głównym celem jest promocja nowych sportów w Polsce, jakimi są PADEL oraz PADBOL. Centrum to powstało przed głównym wejściem na stadion Polsat Plus Arena w Gdańsku.

Jesteśmy pierwszym obiektem sportowym z kortami do padla w Gdańsku, a także jedynym w Polsce z boiskiem do gry w padbol. Chcemy rozwinąć nowe dyscypliny sportu w Polsce, które dynamicznie zdobywają popularność w pozostałych krajach Europy oraz Ameryki Południowej. Pragniemy, by poprzez promocję oraz edukację oba sporty zyskały w Polsce popularność. Padbox współpracuje z Polską Federacją Padla oraz jest właścicielem Padbol Polska i jako jedyni w Trójmieście mamy możliwość organizacji wydarzeń sportowych na poziomie krajowym, a w przyszłości również międzynarodowym.

Nasze centrum sportowe to nie tylko korty do padla i padbola, ale również duża strefa relaksu i regeneracji zbudowana z dużych kontenerów przystosowanych pod recepcję, szatnię oraz salę konferencyjną z antresolą na szczycie, z której można obserwować grę. Centrum jest po części samoobsługowe ze względu na system automatycznej rezerwacji i sterowania kortami, więc działamy 24h/7 dni w tygodniu. Zapraszamy !