Pomelo Bistro

ul. Ogarna 121/122 80-826 Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Pomelo Bistro


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Pomelo Bistro Bar przy ul. Ogarnej w Gdańsku, to miejsce z klimatem, które od wielu lat utrzymuje pierwsze pozycje w rankingu Trip Advisor, jak i otrzymało wiele wyróżnień gastronomicznych za wysoką jakość potraw i serwisu. Tutaj zjesz najlepsze śniadania w Gdańsku, dobry lunch w atrakcyjnej cenie, jak i zasmakujesz wieczorem doskonałej polskiej kolacji w nowoczesnym stylu. Pieczemy własny chleb, robimy własne przetwory, dlatego nasza oferta wyróżnia się na tle innych. Nasze klimatyczne sale i ich aranżacje, pozwolą Ci się czuć swobodnie jak w domu.

Unikając tłumu i zgiełku, możesz zorganizować w Pomelo Bistro Bar swoją konferencję, spotkanie biznesowe czy też inne spotkanie okolicznościowe, ponieważ dysponujemy dwoma niezależnymi salami, które pozwalają na organizację eventów. Nasze elastyczne podejście, wysoka jakość potraw i doświadczenie, pomogą w zorganizowaniu Twojego spotkania.

Zestaw degustacyjny "Smaki Gdańska" obejmuje:
1. Śledź
2. Gdańska Zupa Rakowa
3. Gołąbek

UWAGA! Dostępność menu degustacyjnego jest ograniczona i zależy od dostępności produktów. Restauracje mogą wprowadzać zmiany w menu degustacyjnym.

Chcesz być pewnym, że udając się do restauracji zastaniesz wolny stolik? Polecamy wcześniejszą rezerwację telefoniczną!

Regulamin i warunki

Aby skorzystać z Zestawu degustacyjnego "Smaki Gdańska"
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty Turysty z aktywnym Pakietem Smaki Gdańska i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz zestaw  degustacyjny "Smaki Gdańska" bez dodatkowych opłat.