x
Image

Konkurs punktowy na Jarmarku św. Dominika!

Konkurs punktowy Karty Turysty powraca!

 

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w gdańskim kalendarzu imprez - Jarmark św. Dominika! Podczas jego trwania każdy użytkownik z aktywną Kartą Turysty będzie miał możliwość zbierania punktów dominikańskich, a następnie wymieniania ich na nagrody rzeczowe. 

 

Do wygrania są m.in. różne gadżety z gdańskimi motywami z najnowszej, letniej kolekcji. Nie wszystkie nagrody będą dostępne cały czas, dlatego upatrzony zestaw warto rezerwować jak najszybciej!

 

Jak rozpocząć zabawę? 

 

To bardzo proste! Do wzięcia udziału w konkursie turyści potrzebują Karty Turysty i aplikacji Gdańska Karta Turysty, dostępnej bezpłatnie na systemach Android oraz iOS - więcej informacji oraz regulamin można znaleźć tutaj . Aplikacja pozwoli na zeskanowanie kodów QR, które zostaną umieszczone w różnych miejscach na terenie całego Jarmarku. Każdego dnia będzie można zeskanować 10 kodów, a tym samym zdobyć 10 punktów dominikańskich.

Rezerwacja nagród

 

Turyści, którzy skorzystają z Karty Turysty, rezerwacji nagród dokonają przez aplikację mobilną lub przez stronę www.kartaturysty.visitgdansk.com Wszystkie nagrody będzie można odebrać w punkcie Gdańskiej Organizacji Turystycznej (domek Visit Gdansk) na Skwerze Świętopełka w godzinach 12:00-18:00.

 

Zabawa będzie trwała trzy tygodnie, od 25 lipca do 13 sierpnia 2022 r.

 

Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu, dostępne są na www.kartaturysty.visitgdansk.com.